babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

czwartek, 18 sierpnia 2016

18.08.2016 Sprawy babusine

W pracy normalnie . Kolejne zlecenia i zapytania przychodzą i grafik na ostatnie cztery miesiące roku się zapełnia. 
Drzwi już mamy . Dokładnie takie jak chcieliśmy , z regulowanymi futrynami i klamkami w srebrnym kolorze . O dziwo niczego nie pomylili , jak to było z płytkami. Ekipa budowlańców wchodzi zaraz po niedzieli. Koniec budowy już blisko. 
Z jabłkami na razie nic nie zrobiłam , mogą poczekać do soboty a nawet dłużej. Przysiedzieliśmy w biurze , potem trzeba było coś zjeść i zrobić najpotrzebniejsze zakupy , no i zrobiło się późno.  Zamiast tego zajęłam się prasowaniem . 
Na noc mężuś znów jedzie do teściowej . Prawie cały dzień było dobrze, pod wieczór znów skoczyło jej ciśnienie .  
Jutro piątek i znów wolny weekend. No powiedzmy,że wolny. Mam mnóstwo pracy w domu. 

5 komentarzy:

 1. Tak to bywa ze starszymi osobami. A jabłka musza poczekać bo są sprawy ważne i ważniejsze. Budowa terminem szybkościowym powala. :)***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jabłka póki co wydałam teściowej . Stwierdziła, że jak mam więcej to chętnie weźmie i zrobi mus. Mnie w to graj , bo i tak jeszcze jest ich pełno więc nazbieram , a ona będzie miała zajęte ręce na pół dnia co najmniej więc o swoim ciśnieniu nie będzie myśleć i się stresować.

   Usuń
 2. No i d... blada! Okazało się, że już na galeriach zdjęciowych są tylko wybrane zdjęcia! Okropność, bo ja zawsze wiedziałam, że można nawet w ciągu tygodnia i więcej je skopiować, a teraz nie ma! Strasznie mi przykro! Chociaż nie! Następnym razem musicie przyjechać, bo akurat się załapiecie nawet na dwa koncerty! I wtedy od zaraz trzeba te zdjęcia sobie skopiowac! Juz ja tego dopilnuje, skoro wiem, że zmieniono zasady!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz, że zdążyłam je obejrzeć ! Nie skopiowałam , bo stwierdziłam ,że skoro Ty to zrobisz to nie ma potrzeby . Normalnie ugryzę się we własne dupsko ze złości .

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń