babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

sobota, 5 marca 2011

5.03.2011 Sezon porządków wiosennych czas zacząć


Zaczynam od ( przynajmniej taki mam zamiar ) od przesadzenia kwiatków . Nawet w tym celu nabyłam nowe doniczki i dodatkowo wazon do tulipanów. Zimowe dekoracje spakowalam już kilka dni temu. Oprócz tego na dziś mam w planach jeszcze umycie okna w pracowni - nie będę się przemęczać , umyję po kolei w każdym pomieszczeniu - wypranie firanek , zmycie podłóg i przetrzepanie szaf z ciuchami. Na więcej pewnie już mi czasu nie wystarczy, bo wnusia przychodzi do nas pomieszkać do jutra. Młodzież jakąś imprezkę ma w planach. Jak znam dziadka to się będzie cały wieczór bawił z wnusią więc będzie miała zajęcie i opiekę , ale i tak za większe przewroty brać sie nie będę.

A poza tym prawie wiosna. Dziś u mnie nawet temperatura na plusie . +2 , ale plus.


piątek, 4 marca 2011

4.03.2011 MAM ! MAM! MAM!

Kijki do nordic walking !!! Przyszły !!! Teraz tylko muszę jakieś adidaski zakołować , bo na tramki to chyba jeszcze nie pora i w drogę !!! Ale się cieszę !
A poza tym upatrzyliśmy sobie lampę do kuchni , plafon właściwie . Trochę ekstrawagancką jak na lampę do kuchni, ale co tam . Może nawet ją dziś kupię .

środa, 2 marca 2011

2.03.2011 To poniżej , to moja radosna twórczość popołudniowa


Wyszła mi tłusta środa jak widać na załączonym obrazku. Na jutro jak znalazł. Niaaaammm!

wtorek, 1 marca 2011

1.03.2011 Uwzięli się ...

Klienci oczywiście . Ilość zleceń nas samych zaskakuje . Nie wiadomo co najpierw łapać do ręki.
A poza tym wiosna blisko . Na powszechnie znanej aukcji wypatzryłam tanie kijki . Nawet bardzo tanie . I już postanowione : nabywam 2 komplety. Nawet jeśli mężuś nie zechce chodzić ze mną to mogą sobie w szafie leżeć i czekać aż nabierze przekonania .