babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

poniedziałek, 23 maja 2011

23.05.2011 Ogródek ziołowy mam

Tak , kupiłam kilka doniczek z ziółkami , podobnie jak w ubiegłym roku poukładałam w koszyku i dodatkowo w ocynkowane doniczki w kształcie wanienki i wiaderka no i mam ; marną namiastkę ogródka .Wygląda ładnie jak widać na fotkach.
Tak poza tym po tygodniu małego luziku znów przysypują nas zlecenia.. Na jakieś wolny i w tym roku liczyć za bardzo nie można . No dobra, dzięki temu prędzej nazbieram resztę kasy na remont kuchni. Powiedzmy,że tym się pocieszam..
A tak poza tym wczoraj byliśmy u przyjaciół w Poznaniu obejrzeć efekty remontu kuchni i łazienek . Wybrali wystrój bardzo tradycyjny . Kuchenka wyszła im ślicznie . Radosne, słonecznie zielone kolory ścian w połączeniu ze stylowymi szafkami w okleinie imitującej jasne drewno. Efekt bardzo lekki i dodający energii.. W łazience zniknęły wszystkie piony, rury , zawory itp. Jasne oliwkowo- żółte płytki, białe mebelki i dużo światła . W sumie bardzo nowocześnie , choć na powierzchni trochę łazienka straciła. No a wc to już w ogóle mistrzostwo świata! Płytki jak płytki , bardzo zwyczajne, szaro- błękitne. Za to klapa !!! Ha !!! Sama się zamyka !!! Podobno na ten bajer trafili przypadkiem , nie wiedząc,że coś takiego kupują a wydało się po zamontowaniu. Już mis się to podoba. Chyba też taką zamontuję , ale później , dopiero po remoncie kuchni. Cieszę się ,że się do nich wybraliśmy , przynajmniej niedziela minęła inaczej niż zwykle , pogadaliśmy trochę, pośmialiśmy , W jak zwykle częstował doskonałym portugalskim winem . Wróciliśmy kilka minut przed burzą.