babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

wtorek, 20 marca 2018

20.03.2018 Ostatni dzień zimy

teoretycznie , bo śniegiem sypnęło pod wieczór i sypie sobie dalej.  Średnio się ten dzień ułożył. Coś się stało z piecem co w biurze więc przez pół dnia mieliśmy zimno. Dopiero jak nasz hydraulik przyjechał sprawdzić czy z instalacją wszystko gra , coś pokręcił w programatorze i ruszyło, ale reklamowaliśmy. Jutro przyjedzie majster co nam to ustrojstwo sprzedał i podłączył. Drukarka strajkowała i o ile normalnie drukuje bardzo szybko , to koperty drukowała z prędkością żółwia. Nie mam pojęcia dlaczego . A w końcu zrobiłam sobie szablony , że niby ułatwić sobie pracę chciałam . No to sobie ułatwiłam , ręcznie wypisałabym te adresy 3 razy szybciej. No i jeszcze parę tego rodzaju drobiazgów , niby nic ale upierdliwe . 
Pod wieczór zadzwoniła moja przyjaciółka z Poznania . Jutro żegnają jej teściową , zmarłą kilka dni temu. Taka kolej rzeczy , odchodzi pokolenie naszych rodziców . Hmmm piszę to już drugi raz w tym tygodniu. 
Starszy syn zaproponował mi przejęcie jego ogródka działkowego. Stwierdzili,że nie będą mieli czasu tam bywać , bo zamierzają latem pływać co weekend motorówką skoro ją kupili . Chyba się zgodzę , bo sprzedać szkoda , a zawsze chciałam kawałek ogródka mieć . Altanka jest dość marna , ale z czasem mogłabym wybudować nową . Pytanie czy będę miała czas to obrabiać , bo przecież mam też ogródek przybiurowy. Powiedziałam , że się namyślę . 

2 komentarze:

  1. Jakiś złośliwy chochlik zawitał: ).Ogródka zazdroszczę. Na pewno da Ci wiele radosci i wypoczynku. Ja bardzo za moim tęsknię. I stale mam nadzieję ze jeszcze do niego wrócę. Jakby to miało być nie wiem.Ale chcialabym bardzo. Buziaki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Namyślam się tak właściwie pro forma ,od razu wiedziałam ,że ten ogródek przejmę ,bo mi tego brakuje. Odbuziakowuję

      Usuń