babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

niedziela, 14 stycznia 2018

14.01.2018 Weekend z wnusiami

szalony , bo tych dwoje to dwa wulkany energii i szaleńczych pomysłów.  Mały zasnął wcześniej więc był jeszcze czas żeby ze starszym pograć w różne gry i mimo późnej pory poczytać mu coś . Sam umie już trochę czytać , ale dopiero zaczął się uczyć . Przyniósł swoją książkę tym razem , ni mniej ni więcej tylko biografię Roberta Lewandowskiego ! Przyznam się , że mnie zaskoczył . Myślałam ,że jest wciąż na etapie bajek .  W domu wszystko stało na głowie , ale maluchy świetnie się z nami bawiły. Kiedy gotowałam ich ulubione spagetti na obiad starszy wnusiu przyszedł do kuchni i powiedział mi , "wiesz babcia, dziadek jest super ! bawi sie ze mną i jak przychodzimy to ma jakieś autka " , trochę go podpuściłam i się pytam "dziadek jest super , bo ma dla was autka?" . Nie no , babcia , tak w ogóle jest super". A powiedziałeś to dziadkowi , się pytam . "jeszcze nie , ale mu powiem, ale wiesz babcia , ty też jesteś super , oboje jesteście i zabieracie nas na fajne wycieczki ".  Wysciskałam wnusia , no bo jak inaczej. 
Jutro mężuś jedzie  znów pod Wrocław na montaż . Fajny kontrakt ale dwa dni w delegacji.  
Gra Świąteczna Orkiestra Jurka Owsiaka, jak co roku . I jak co roku wspieramy , ja zbieram cały rok drobne , więc zasiliłam zawartością solidnej puszki po kawie , mężuś jakimś przelewem . Nie rozumiem tej wrednej nagonki na tę akcję i jej organizatora .  Jaka by nie była, każda akcja pomocy innym jest godna poparcia i nie ma żadnych powodów żeby szukać w tym drugiego dna. 
Na koncie Orkiestry już ponad 41 milionów . Może znów padnie kolejny rekord ku pożytkowi szpitali i na pohybel tym co próbują tę akcję zdyskredytować . 

2 komentarze:

  1. Aż mięknie serce kiedy tak wnusio mówi. Ja też tej nagonki na Jurka Owsiaka nie umiem zrozumieć. Ale Orkiestra gra i grać będzie. ...*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W nagrodę dla wnusiąt, w niedzielę będzie obiad i chruściki.

      Usuń