babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

czwartek, 25 sierpnia 2016

25.08.2016 Sprawy babusine

Niczym się nie różnią od innych . Ostatnio dni jakoś bardzo do siebie podobne i pędzą z prędkością światła a ja chciałabym już zwolnić. Z jednej strony lubię takie tępo i nieustające zmiany a z drugiej , chciałabym już zająć się też innymi sprawami, a nie tylko pracą . Ale na taki luksus muszę jeszcze długo czekać . Przynajmniej te 7-8 lat a biorąc pod uwagę obecna sytuację w Kraju to spokojna starość mi nie grozi. Nie , nie, staro to się jeszcze nie czuję , ale jak by na to nie spojrzeć swoje lata mam.  
Ale mi się zebrało ... Dobra pomarudziłam sobie. 
Tak poza tym to jakoś nie mogę się zmobilizować do jakichś popołudniowych zajęć , a zbiera mi się. 
W sobotę planujemy zabrać wnusia i wnusię na wycieczkę . Najmłodszy jeszcze za mały na przygody , ale za dwa lata dołączy i on . Wybieramy się albo do parku jurajskiego albo do kowbojskiego miasteczka. Dzieci wybiorą . A w następną sobotę będziemy świętować naszą rocznicę ślubu. Pewnie przy jakimś grilu , bo pogodę zapowiadają więc warto wykorzystać. 

2 komentarze:

  1. Czyli rodzinny weekend. Niech się uda. Buziaki A jeżeli myślisz, że na emeryturze będziesz mieć więcej czasu i zwolnisz tempo to popatrz na mnie. :)***

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety nie uda się , wszystko przez nasz bojler, ale o tym we wpisie.

      Usuń