babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

środa, 2 stycznia 2019

2.01.2019 Jeden zamiast trzech

tak sobie założyłam , przeglądając swoją ciuchową szafę . To znaczy zamierzam nie kupić żadnego ciucha jeśli trzech nie zlikwiduję . Potrzebuję żakietu ( bo te co mam długo już nie pożyją ) i ładny mam na oku , ale na razie nie mam czego zlikwidować . Znaczy mam , dwie sztuki , trzeciej brakuje. Innym szafom też by takie 1;3 przydało. No bo po co komu aż tyle różnych rzeczy ? 
    Rok zaczęłam tak jak skończyłam . Pracowicie . Szara rzeczywistość nie odpuszcza. Udało mi się też zarejestrować matkę do neurologa . Na 22 lutego. Nie wiem czy to długi termin i co w jej konkretnym przypadku może znaczyć czy zależeć  w takim przedziale czasowym . Może po prostu zaprowadzę ją gdzieś prywatnie jeśli będzie trzeba podziałać szybciej. Na razie znów namieszała w banku , ale zaciągnęłam ją tam i wyjaśniłam sytuację i odzyskałam hasło. 
   A poza tym , sprawy wróciły na swoje miejsce , meble też . Znaczy stół , ława , fotele i krzesła , bo na czas świętowania stół i krzesła powędrowały do dużego pokoju a ława z fotelami do kuchni. I dobrze, niech wróci porządek rzeczy . 
    Zamówiłam lampę do pokoju. Jeśli się nie sprawdzi to najwyżej odeślę . Trudno , poeksperymentuję . Jeśli już ma być ten remont to niech będzie z hukiem . To oczywiście pomysł mojego małżonka ; jak już w ogóle dał się namówić na przeróbki to chce robić jak zwykle ; wszystko "naj".

12 komentarzy:

 1. Termin nawet w miarę szybki jak na specjalistę. Rzeczywiście jak się coś będzie działo to niestety prywatnie. Rob kolejny remont naj. Od czegoś trzeba zacząć. Mozna od lampy. U mnie też wróciła szara hotelowa rzeczywistość. Ale za to spokoj. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze napiszę że proponuję zejść do 1:2 inaczej w krótkim tempie ogolocisz szafe i zaczniesz żałować niektórych ciuchów. Choćby do łączenia z tymi nowymi. :)*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokój wskazany. Z szafą nie tak prędko takie ogołocenie. Nie tak znów często kupuję ciuchy , szafa i tak pęka w szwach , chociaż średnio raz na rok coś kasuję

   Usuń
 3. Ojej. Pocztowcy chyba jeszcze Sylwestra świętują! W ubiegły czwartek wysyłałam życzenia i chyba nie doszedł! Byłoby szkoda!
  To najlepszości Urodzinowe, choć spóźnione posyłam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dotarło niestety , nie mniej bardzo dziękuję Ci za pamięć. Buziaki!

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. No tak , ale przerzedzić muszę czemu nie 3:1?

   Usuń
 5. A ja spóźniona najszczersze. Cos mi podpowiadało ze chyba z Nowym Rokiem ale się rozbestwilam przypominaniem przez fb. Buziaki urodzinowr

  OdpowiedzUsuń
 6. Nosz kurza wojna. Mogłam wysłać poleconym. Ktoś chyba zawartość zajumał! Wrrr!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fusilko ! Uprzejmie donoszę , że dotarło . Uściskałabym Cię najserdeczniej gdybym tylko mogła, w podziękowaniu ! I zapewniam ,że to zrobię kiedy się znów spotkamy. Tymczasem podziękowania + uściski wirtualne. Piękny prezent i życzenia. Buziole!

   Usuń
 7. Uff!
  Cała przyjemność po mojej stronie!

  OdpowiedzUsuń