babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

wtorek, 1 maja 2018

1.05.2018 Dali czadu

chłopaki z Big Cyca ! Koncert był świetny , a lider Krzychu Skiba umie niesamowicie rozkręcić publiczność . Cały rynek skakał , śpiewał, podrygiwał, klaskał , krzyczał i tańczył i robił to wszystko co na koncercie rockowym można robić . Były nowe przeboje jak " Antoni wzywa do broni" i Wiwat Sanescobar " ,ale tez parę starych z początków zespołu przywołujące klimaty Jarocina  , Pomarańczowej alternatywy , lata osiemdziesiąte ... Fajne czasy , choć cholernie trudne . 
A poza tym jak było w planie dzień LB.  Czytanie kryminałów i słuchanie gotyckiej muzyki.  Trochę domowych zajęć i przygotowań do dalszej renowacji krzesełka. Jutro kleimy .  
Rowery sobie odpuściliśmy. Cały dzień się chmurzyło i wyglądało na to, że popada . Jakimś cudem nie padało i w końcu zaświeciło słońce , ale już był czas wybierać się na kolację i koncert. 
Co do innych planów dalszego weekendowania to kino . Problem w tym ,że cały repertuar to Avengers , gdzie by nie zajrzeć wszędzie ten film. Trudno znaleźć inny . Zobaczymy. 

4 komentarze:

 1. Jednym słowem wieczór w rytmach mocnych I niech się kręci. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie tylko wieczór. Zgodnie z planami czytam kryminały i słucham gotyckiego rocka

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Fajnie , co roku są jakieś koncerty , nie wszystkie nam pasują , ale akurat Skibę lubimy

   Usuń