babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

piątek, 27 kwietnia 2018

27.04.2018 Piątek , weekendu początek

bardzo długiego weekendu , bo aż 9-cio dniowego. Jak dla mnie to nie zupełnie , bo w poniedziałek muszę na chwilę do biura zajrzeć , a mężuś pod telefonem i na posterunku, bo jeden klient się przenosi a jego ambitni informatycy  co to im się wydawało , że wiedzą , nie poradzili sobie z przełączeniem i chcieli czy nie chcieli musieli uderzyć po pomoc. Chłopaki jednak mają wolne całe 9 dni.  
Plany mam piękne ; będę czytać mroczne , skandynawskie kryminały, słuchać gotyckiego rocka , spotkamy się z przyjaciółmi , pójdziemy na koncert i do kina i  co tam nam się jeszcze zamarzy. Dziewięć dni to całkiem sporo.Oprócz oczywiście prac ogródkowych , które też przewiduję i jakiejś rowerowej przejażdżki. 
Jutro mam trochę biegania , bo muszę się na gości przygotować a poza tym załatwić nową umowę z operatorem komórkowym , odwiedzić zaprzyjaźnioną hurtownię budowlaną , bo dowiedzieliśmy się , że mają gotowe zabudowy do wanien i stelaży i sprawdzić jak idzie ocieplanie magazynku i jeszcze parę innych tematów , w tym wyprawa na działkę , bo jakieś zebranie jest , a jako nowa właścicielka muszę się tam pokazać i dowiedzieć co i jak . A przy okazji dynię zamierzam zasiać i zobaczyć jak sobie radzą krzaczki , które posadziłam w niedzielę i urwać bzu , bo właśnie zaczął kwitnąć a ja kocham bzy! 
Tak poza tym , prace przy foteliku postępują ; dziś pokleiliśmy kolejny fragment. Wczorajsza część bardzo ładnie wyszła i dobrze i stabilnie trzyma.  Myślę , że w weekend dokończymy tę robotę . 
Nooo, trochę tego będzie , ale same przyjemne sprawy . 

4 komentarze:

 1. Och jak pięknie się zapowiada. To życzę Ci jeszcze pięknej majowej pogody. 9 dni to już coś. Można wypocząć. I ten bez.. Całuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ! Nie zamierzam się stresować przez te 9 dni, nawet jak się prognozy burzowe sprawdzą

   Usuń
 2. Wspanialego odpoczynku zycze! Radosci, sloneczka I Dobrych chwil!

  OdpowiedzUsuń