babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

wtorek, 13 marca 2018

13.03.2018 Sprawy babusine

Ciężki dzień w pracy. Gotowało się , że głowa boli. Dostawca zawalił nam sprawy , młodzież się wkurzyła , ja też , pojechałam po dostawcach równo . Mam już potwierdzenie , że jutro towar dotrze , ale co się nawkurzaliśmy to nasze, zwłaszcza ,że zamówienie zrobiłam już 5 marca.
Byłam dziś u klientki obejrzeć robotę potencjalnego kandydata na wykonawcę łazienki. Chwaliła go, że słowny, że zrobił wszystko o co prosiła, płytki ładnie , równo ułożył , nawet idealnie popodcinał narożniki przy futrynach ( na co od razu zwrociłam uwagę) , a za dodatkową pracę policzył bardzo umiarkowanie. No to chyba sprawa przesądzona. jutro tylko omówię z hydraulikiem jak on widzi robotę czasowo i zadzwonię żeby potwierdzić i zgrać terminy. I dobrze . A po świętach kupię ostatnie brakujące sprzęty i bedę już tylko czekać na termin remontu. 
Przeczytałam wszystkie książki i zastanawiam się co robić wieczorem . Jakiejś robótki konkretnej też na razie nie mam . Dla zajęcia czymś rąk dziergam sobie z resztek kolorowych włóczek kwadraciki. Jeszcze nie wiem co z nich powstanie , ale dziubię . Może czas zacząć produkować dekorację świąteczną ? 

2 komentarze:

  1. Decyzja podjęta. Teraz się bedzie dzialo. A Święta za płotem. Ja jak zwykle w ciagu tych potrzesieniowych lat mam kompleks. Bez echa przechodzą. *

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jakoś mi te święta dalekie jeszcze się wydają . Wcale na nie nie czekam tym razem, pewnie z nadmiaru spraw.

      Usuń