babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

piątek, 2 lutego 2018

2.02.2018 Powoli a do przodu

tak bym określiła tematy biurowe. Podpisaliśmy nową umowę z operatorem , dotychczasowego żegnamy . Przez 2 miesiące nie mogli naprawić internetu no to nie zarobią i tyle. Kilka nowych zleceń w perspektywie i to jest pozytywne. 
Nabrałam się dziś lekko . Zabrałam worki z rzeczami do wydania i chciałam wrzucić do pojemników, które stały obok paczkomatu , podjechałam i zonk. Pojemników nie ma . Muszę się jutro udać na moje dawniejsze biurowe osiedle. Tam stoją zawsze . Widziałam też na moim osiedlu całkiem niedawno , ale nie wiem czy jeszcze są . No i teraz mam zawalone auto workami ze szmatami i kartonami z dokumentacją do zniszczenia. Jakoś nie mogę się za to zabrać , choć mam wszytko przygotowane. 
Sukienka dojechała , sama w sobie jest śliczna , ładnie leży na mnie ale mimo wszystko mam mieszane uczucia , bo jest biała z zielono- koralowymi akcentami , a biel jakoś ciężko mi zaakceptować . Wolę ciemniejsze kolory ale na późną wiosnę i lato może być . Wygląda naprawdę efektownie. 
Książkę Luci też odebrałam i teraz czeka w kolejce na przeczytanie. 
Jutro czeka mnie sporo pracy , bo muszę przygotować się do imprezy . A niedzielę jeszcze do tego napiec pączków. 

2 komentarze:

  1. Operator niech ma karę za opieszałość. Komuś pojemniki przeszkadzaly a teraz Tobie przedzkadzaja worki. Cieszę sie że już masz książkę i kombinuje jak się wcisnąć do czytania poza kolejnością. 😄

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Książka jest następna w kolejce , jak skończę drugi tom Folleta , to zabieram się za Twoją . Słabo mi idzie , bo wciąż mam coś do zrobienia . Worki dziś wywiozłam .

      Usuń