babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

wtorek, 17 października 2017

17.10.2017 Za wiele to dziś nie podziałałam

Jakiś rozlazły ten dzień . W pracy stale się ktoś kręcił albo dzwonił w jakichś nic nie znaczących tematach . Nie szło się skupić na sprawach ważnych . 
Pod koniec dnia kurier przywiózł mi zamówioną dla wnusia na urodziny wywrotkę; jest odlotowa ! Dojechał tez szablon . Dość duży , akurat na rozmiar komody.  Po zapoznaniu się z instrukcją obsługi, kupiłam jednak werniks. Farba w spray-u może sprawić , że powstaną zacieki. Oczywiście poleciałam już kupić . Właściwie to tak trochę przy okazji , bo musiałam dokupić farby do remontu biura . Udało się problem z odpadaniem farby ogarnąć . Remont  biura na ukończeniu. W poniedziałek wystawiam na sprzedaż . Muszę tylko załatwić dokumenty. 
Rano zadzwoniła do mnie matka, że jej przyszło ponaglenie o zapłatę czynszu na ponad 800 zł a przecież dała mi pięć stów i nie zapłaciłam . Tłumaczyłam jej przez dobre 15 minut, że dala mi 3 stówy , bo na takie raty na spłatę się umówiłam w spółdzielni i , ze skoro miała ponad 1100 zł długu to po wpłacie 3 stów ma już około 800. Ciężko jej to było załapać . Przykazałam ,że ma przyjść z następną ratą jak tylko dostanie. Telefon ma czynny , ale twierdzi,że faktury na razie nie dostała. No może faktycznie , przywrócili jej pod koniec września więc chyba na rozliczenie jeszcze trochę czasu jest. Zobaczymy ... Jednym słowem mam problem .
W domu też za dużo nie zwojowałam , a to dlatego, że przyjechał syn z wnusią . Oczywiście chciała się bawić , no to co było robić ; bawiłyśmy się figurkami kotków. 
 Remont przedpokoju został odłożony . Zdążyłam tylko wyprawki porobić . Za to przygotowaliśmy sobie , po odjeździe rodzinki szablony na nowy wieszak . Teraz zostanie tylko kupić odpowiednie deski i wieszaczki i zmontować. 
Nakładanie pyłu diamentowego w tym układzie przełożyliśmy  na jutro . 
W tak zwanym międzyczasie  wyprasowałam aż dwie koszule mężusia i pogadałam z przyjaciółką z Kaszub. Zadzwoniła do mnie . A propos ; melduję wykonanie zadania na dziś ; jutro znów zagłosuję. 
W kwestii wyceny auta napisaliśmy odwołanie . Jak na razie brak odpowiedzi. 

2 komentarze:

  1. Może uwzglednia. Skad oni biora taką wycene? A zabaea z Wnusia zawdze bezcenna. :)*

    OdpowiedzUsuń