babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

wtorek, 27 lutego 2018

27.02.2018 Wiosna już się czai za rogiem

a u mnie powrót zimy . Nawet śnieg poudawał chwilę ,że pada. A ,że mróz trzyma to śnieg nie stopniał . Na termometrze za oknem miałam rano - 14 , po powrocie z pracy -9. Czemu nie było tak w grudniu ???  Obawiam się tylko o mój pzrybiurowy ogródek . Może jednak nie wymarznie ...A od piątku ma już mróz odpuścić . Tak mówią w tv. 
Jutro finalizujemy sprzedaż naszego starego biura , mamy umówionego notariusza , a dziś byliśmy tam razem z klientami , spisać liczniki . Mężuś pokazał klientom , gdzie są instalacje i jak działa alarm i ... od jutra kłopot z głowy, za to stan kasy się powiększy. A klienci już się doczekać nie mogą.  I nadal tajemniczo milczą w kwestii tego co zamierzają tam robić. Trochę się domyślam , nabywca jest lokalnym artystą , sądzę ,że planuje tam urządzić pracownię malarską. Nie pytam jednak , bo i po co , nie moja sprawa. 
Popołudnie spędziliśmy z wnusiami . Rodzice wybrali się na zakupy . Kochani są . Starszy już barzdo ładnie czyta , pogadaliśmy sobie o zamkach i dałam mu olbrzymią kolorowankę 50x70cm z polskimi zamkami i krótkimi opisami. Przeczytał mi wszystkie tytuły rozdziałów , a ja opowiedziałam mu o tych, w których byliśmy. Mały oczywiście też musiał dostać książeczkę , bo jest na etapie , że to co brat to i on. Dałam mu przestrzenną książeczkę z wodnymi  zwierzętami , nie chciał jej wypuścić z rączek nawet jak go rodzice ubierali do wyjścia. 
Gość od płytek nie dojechał ; samochód odmówił mu współpracy , umówiliśmy się na jutro.  

2 komentarze:

  1. Mój poprzedni komentarz zamrozilo.:) ale nic waznego nie napisałam. Dobrze ze biuro masz z glowy. A dzieciaki mają z babcia mnodtwo radości. Ogrodkowi nic nie będzie za to może ślimaki wymrozi. ***

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję , że nie wymrozi , a ślimaków nie zaobserwowałam w swoim ogródku. Buziole

      Usuń