babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

piątek, 9 marca 2018

9.03.2018 Sprawy babusine

Spokojny dzień dziś miałam i nie za wiele pracy. Urwałam się nawet do miasta na małe zakupy. Parę spraw do załatwienia też miałam. 
   Oczywiście nakupiłam znów ciuszków dla wnucząt. Na zająca dostaną , prędzej nie .  Koszulkę w komplecie z bluzą dla chłopaków , dwa identyczne komplety w różnym rozmiarze i białą , koronkową bluzkę dla wnusi.  Kupiłam też trzy kieliszki do jajek w kształcie zajączków . Postawię maluchom na wielkanocnym stole, bo w tym roku będzie u nas zajączkowo . Tak sobie wymyśliłam. 
  W kwestii remontowej umówiłam się jeszcze z jednym majstrem od płytek . Zobaczymy co ten powie. Poleciła nam jedna z naszych klientek. Na szczęście hydraulik policzył bardzo przyzwoicie jak na zakres prac , który przewidujemy.  Koncepcja znów nam się trochę zmieniła. Mam czas jeszcze dopracować sprawę. 
   Mojemu przybiurowemu ogródkowi najwyraźniej mróz nie zaszkodził. Dziś tam zajrzałam i co widzę: cebulki wypuściły i przez dwa ostatnie dni wyraźnie urosły! Czas tam zacząć działać. 
   A poza tym ! A poza tym zarezerwowałam wyjazd na wydłużony weekend na Boże Ciało. Jak zwykle nasze ukochane Kaszuby i ośrodek Natura . Trochę się tam chyba pozmieniało jeśli chodzi o zarządzanie , ale najważniejsze, że jedziemy ! 
Jutro zaczynam wiosenne porządki . 

4 komentarze:

 1. Zakupy fajne! Uwielbiam takie bo małe cos a cieszy. Fajnie ze zarezerwowalas wyjazd. Skorzystacie trochę a nie tylko praca i praca... Tak szczerze mysle. Dobrego weekendu.
  Ps. Dzien kobiet... we Francji nie obchodzi sie go tylko mówi o prawach kobiet bo od tego przecież wszystko sie zaczelo. A PRL zrobił jak zrobił. Mam dobre wspomnienia z tym dniem związane. Bo i z dziadkiem mym związane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co roku robimy sobie taki wypad na jeziora , w tym roku będzie fajnie , bo syn kupił motorówkę , zabieramy ją ze sobą więc pośmigamy po jeziorze.

   Usuń
 2. Pachnie Światami. Przecież już za 3 tygodnie. Zakupy miłe. Plany wypoczynkowe też i remont nabiera kształtu . Czyli jest prawidłowo i tak trzymaj. :)**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj pachnie, pachnie. Dziś poważne porządki wiosenne zaliczyłam.

   Usuń