babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

wtorek, 6 marca 2018

6.03.2018 Zapach

wiosennego deszczu i mokrej ziemi jest niepowtarzalny.  A dziś po południu tak właśnie pachniało.  Pokropiło trochę i jak tylko ktoś otworzył drzwi do biura, taki właśnie zapach wpadał do środka . Wiosną powiało już całkiem mocno. No i temperatury już prawie wiosenne. 
W pracy nowe wyzwania czyli słynne na całą Europę RODO . Innymi słowy ochrona danych osobowych . Ten co to wymyślił powinien zawisnąć na latarni , głową w dół . Przepisy są tak pokręcone i skomplikowane, że bez kilku kursów i uprawnień nikt nie jest w stanie tego ogarnąć. Jedno pytanie , zamiast odpowiedzi , generuje 30 kolejnych . I niestety , nie ma zmiłuj, obowiązuje wszystkich nawet firmy jednoosobowe, co mają biuro w kącie za szafą . Starszy zrobił uprawnienia inspektora więc i perspektywy na kasę ale robota gigantyczna. 
Popołudnie tym razem z wnusią . 
Chyba jednak cena za zrobienie remontu w łazience , którą mi wcześniej podano nie jest tak wygórowana jak myślałam . Druga oferta wyszła podobnie , tylko nieco mniej. Jutro spotykamy się jeszcze z jednym majstrem. Zobaczymy co ten powie.  Na coś będziemy się musieli zdecydować . 2 komentarze:

  1. Zupelny obłęd. A z drugiej strony nasze dane bujaja po świecie. Jezeli faktycznie taka cena to mi szczęka opadla. I znów środek tygodnia. Czas przyspieszyl.:)*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Obłęd to jest mało powiedziane , ale cóż , trzeba się z tym zmierzyć .

      Usuń