babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

poniedziałek, 10 lipca 2017

10.07.2017 Łapy opadają

kolejne święto zmarłych NE uskutecznia a coraz więcej ludzi się burzy. Mnie osobiście też krew zalewa jak to widzę a brak reakcji co w praktyce oznacza akceptację Kościoła sprawia ,że nad apostazją zaczynam się zastanawiać . Źle się to skończy , to jest tylko kwestia czasu. Co jednak uderza najbardziej ,to słabość i strach NE ; co by o poprzedniej władzy nie mówić , nie odgradzali się zasiekami i kordonem policji od społeczeństwa . A ci się odgradzają i to jak . Jako podatnik mam pytanie ; ile to kosztuje nas podatników ? Czy któreś mądre media to sprawdzą i ogłoszą ? Nie godzę się ,żeby z moich podatków politykierzy ( bo do polityków z prawdziwego zdarzenia im bardzo daleko) finansowali sobie sekciarskie praktyki . Można się na mnie oburzać , ale taka jest niestety prawda. Żałoba jak mówi kościół katolicki trwa rok i 6 tygodni ; rok na opłakanie zmarłego i 6 tygodni na powrót do normalności . Siedem lat z hakiem to w najlepszym razie jest zboczenie. 
A za plecami , po cichu rząd kombinuje znów z podatkami , ale o tym zaledwie jedna "Gazeta Prawna " pisze . 
A poza tym jak zwykle , dzień pracowity i tym razem bardzo gorący. W moim ogródku zmiany ; zaczynają kwitnąć kolejne kwiatki w skalniaku. Tym razem słonecznie żółte. 


4 komentarze:

 1. Ja dzis podobnie z tematem wpadłam oglądając migawki TVP Polonia... I aż mną zatrzęsło! Kto za tym stoi? Kto tego chce? Kto płaci? Czy to jest jak z poparciem dla PiS czyli prawie co drugi Polak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto za tym stoi , to wiadomo ,kto za to płaci to też wiadomo ; podatnicy. A z tym poparciem bym nie przesadzała. 18% społeczeństwa , a że na wybory idzie ledwie 40 parę procent to tak wychodzi. Szkoda , bo zniweczyli w ciągu nie całych 2 lat to co z trudem powstawało przez minione 27.

   Usuń
 2. Masakra. Brak mi słów. Ja już nawet prasy polskiej nie czytam. Nie mam sił się jeszcze tym denerwować. ***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, podłych czasów doczekaliśmy .

   Usuń