babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

poniedziałek, 19 lutego 2018

19.02.2018 Poniedziałek jak poniedziałek

Nic szczególnego . Każdy pojechał w swoją stronę , a ja przynajmniej miałam spokój i swoją pracę mogłam bez zbędnej napinki wykonać. Szło mi średnio , bo samopoczucie mi się nie poprawiło. Wygląda na to , że jednak coś mi dokucza , najpewniej jakaś infekcja łapie. Może od dzieciaczków załapałam , bo coś mnie zimno trzęsło i bolało to i owo. Poleżałam po pracy pod ciepłym kocem i jakoś mi lepiej , choć jeszcze nie całkiem . 
Tak poza tym to zamówiłam na dziś gościa do mycia okien biurowych . Przyjechał punktualnie uzbrojony po zęby w różne szczotki , myjki i inne oprzyrządowanie . I uwinął się w niecałe 2 godziny. Okna lśnią , a nasz zaprzyjaźniony fotograf może przystępować do obfotkowania firmy w celu zamieszczenia na stronie internetowej. 
Skończyłam czytać książkę Luci . I  podtrzymuję to co już wcześniej napisałam. Mogę jeszcze tylko podsumować ; lekko i z humorem o trudach życia i pracy na obczyźnie . Książkę czyta się szybko i łatwo . Lucia jest świetną gawędziarką . 
Teraz, zanim przystąpię do popularno-naukowej pozycji pt. "Damy Polskiego Imperium" rzucę okiem na prezent od Szwagroskiej "Klub 50+" . Przy pobieżnym przeglądaniu zauważyłam rozdział o zawartości szafy i diecie . Może się czegoś ciekawego dowiem , bo zwłaszcza z szafą mam zwykle problem. Co do innych porad ? Chyba się obejdzie , bo ja zwykle rad słucham tyle , że wybiórczo - swoich własnych.  
I co by tu jeszcze ... , aha ; najmłodszy wnuczek nauczył się mówić moje imię . I chyba w ogóle już sporo umie mówić tylko się tym specjalnie nie chwali , bo jak myśli ,że nikt na niego nie zwraca uwagi to gada do zabawek , a jak mu się powie ,żeby to czy tamto powtórzył , to kręci główką i powtarza "nie ja, nie  " . Parę razy już go na tym przyłapałam . Zabawny jest. 

2 komentarze:

  1. Dziękuję Haniu. Szybko Ci poszło. A broń się przed tą infekcją jako i ja czynię. Już jestem w łóżku. V. sam lata i Bóg z nim. Jego się infekcje nie tykają. Wnusiu wie co robi. Jak chce to mówi a jak nie to nie i juz. Buziaki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szybko, bo ja czytając widzę cały fragment tekstu , a nie poszczególne wyrazy , tak mam od dziecka . Kuruję się , też zaliczyłam łóżko krótko po 22.00

      Usuń