Popadało dziś trochę dłużej niż wczoraj , jakieś pół godziny. Wiele to nie zmieniło , sucho koszmarnie. Na działkę wpadliśmy dziś w ciągu dnia, zamknąć bramkę. Wczoraj zostawiliśmy ją otwartą, bo na dziś zamówiliśmy wywózkę szamba. Gość się stawił około 10.00 rano, wypompował , a my pojechaliśmy zamknąć uliczkę. Mimo wszystko coś tam rośnie i coś wschodzi, ale słabo. A na dodatek bardzo się ochłodziło. Dziś było tylko 10 stopni. Zakładam jednak, że na weekend się ociepli i posieję tę fasolkę.
Inne sprawy bez rewelacji. Nadal siedzę w tych papierach, odkąd ten ksef zaczął funkcjonować to mam trzy razy tyle roboty co zwykle. A miałam mieć mniej... Kupiłam sobie bluzkę , a właściwie to bardziej bluzę , bo z kapturem. Mam już dwie sukienki w tym stylu, choć już nieco wiekowe. Bluza miała mieć kolor truskawkowy, ale faktycznie jest intensywnie czerwona. Do czarnych bojówek się nada... Będę miała coś nowego na wyjazd do Czech. Znów mamy zjazd instalatorów, a że my w rankingach zajmujemy wysokie pozycje to nas zapraszają. Chłopakom nie pasuje termin, to my się wybierzemy, bo czemu nie?
U nas wreszcie popadało wczoraj, tak solidnie, ale to i tak kropla w morzu, bo jest tak sucho, że żeby ziemię nawodnić i rośliny napoić, to trzeba znacznie więcej tych opadów... ale dobre i to. Dziś rano w telefonie prognozy obiecywały cały dzień opady, teraz już się zmieniło i już po zapowiadanym deszczu nie ma śladu :/
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie, Agness<3
Nie myślałam , że się będę cieszyć padającym deszczem. U nas tak jest już od lat . W 2019 roku były 264 dni bez opadów. W tym roku chyba rekord zostanie przebity. Miłego weekendu Kochana!
UsuńUnie była burza i nawet powstały na ulicach rano kałuże. Też zimno. Ale weekend ma być cieplejszy. Wyjazd do rzęs Wam zrobi. Trzeba korzystać z okazji. Buziaki
OdpowiedzUsuńJak wyżej. Na deszcz nie mamy co liczyć. Najwyzej poudaje przez parę minut. To chyba o te Czechy chodziło telefonowi. Mój też odstawia takie cyrki. Pisałam dziś sms do konsultantki avonu i zamiast "perfumetka" podstawił mi "perfumeria". Zauwazyłam po wysłaniu. 😍
UsuńNie wiem co to za wyjazd do rzęs ma na myśli telefon. Dwa byki. U mnie i dobrze nie do rzęs. 😃
OdpowiedzUsuń😀😀😀
Usuń