Ksef znaczy. Dziś , a właściwie to już od piątku toczyłam z tym wojnę. Nie będę opisywać problemu, bo to dość zawiłe. A efekt był taki, że wszystkie faktury, również te z nietypowym nipem przechodziły , a jedna od jednego klienta nie i za cholerę nie szło tego sprostować. Nie pomogło żadne AI i moje kombinacje na programie. W końcu zadzwoniłam na wsparcie do dystrybutora programu. Połączył się zdalnie i niby było jak trzeba , ale wpadł na pomysł, żeby aktywować jedną z zakładek i wpisać w zakładkę ten nietrybny nip. Nawet próbowałam w tym miejscu ale zakładki nie udało mi się aktywować, bo wpadli na genialny pomysł, żeby to było inaczej niż z pozostałymi. Kto miał o tym wiedzieć? No i w końcu zadziałało. W piątek zeszły mi na tym szaleństwie 4 godziny i dziś jakieś 3i pół. Jak bym nie miała co robić...
Tak poza tym normalnie. Ledwie wolne minęło a już roboty więcej jak włosów na głowie. Teoretycznie powinno już padać , ale jakoś się nie zapowiada.
I jeszcze jak obiecałam wczoraj, kilka fragmentów z koncertu.
Na każdym kroku i w każdej dziedzinie ,,ułatwiają nam życie ,,...
OdpowiedzUsuńSuper impreza za Wami, miło tak się odstresować i zrelaksować:)
Ściskam, Agness:)
Już nie napiszę czego życzę twórcom tego całego ksefu. Impreza faktycznie była udana.Buziaki!
UsuńAle co poznałaś, to Twoje!👍🏻👏👏👏
OdpowiedzUsuńŚwietny koncert! I widać, że ludzie się bawią.
Niby tak, ale straciłam mnóstwo czasu . Koncert był super, ludzie szaleli po prostu. 😀😀
UsuńTakie koncerty mają swój niepowtarzalny klimat. A ksef ... Już wiesz więc będzie z górki. Buziaki
OdpowiedzUsuńTo prawda , zwłaszcza takie w plenerze, chociaż mi potem w krzyżu trzeszczało, ale było warto .Z tym ksefem miało być łatwiej... kluczowe jest to "miało" Buziaki!
UsuńJa aktualnie na bezrobociu, więc mam przymusowy urlop.
OdpowiedzUsuńPrzykro mi, życzę żebyś szybko znalazła dobrą pracę. 😀
Usuń😀😀😀
OdpowiedzUsuń