babusia

babusia
Obrazek znaleziony w cyberprzestrzeni- autor nie wiadomy

poniedziałek, 4 maja 2026

4.05.2026 Albo ja albo to cholerstwo

 Ksef znaczy. Dziś , a właściwie to już od piątku toczyłam z tym wojnę. Nie będę opisywać problemu, bo to dość zawiłe. A efekt był taki, że wszystkie faktury, również te z nietypowym nipem przechodziły , a jedna od jednego klienta nie i za cholerę nie szło tego sprostować. Nie pomogło żadne AI i moje kombinacje na programie. W końcu zadzwoniłam na wsparcie do dystrybutora programu. Połączył się zdalnie i niby było jak trzeba , ale wpadł na pomysł, żeby aktywować jedną z zakładek i wpisać w zakładkę ten nietrybny nip. Nawet próbowałam w tym miejscu ale zakładki nie udało mi się aktywować, bo wpadli na genialny pomysł, żeby to było inaczej niż z pozostałymi. Kto miał o tym wiedzieć? No i w końcu zadziałało. W piątek zeszły mi na tym szaleństwie 4 godziny i dziś jakieś 3i pół. Jak bym nie miała co robić... 

Tak poza tym normalnie. Ledwie wolne minęło a już roboty więcej jak włosów na głowie. Teoretycznie powinno już padać , ale jakoś się nie zapowiada. 

I jeszcze jak obiecałam wczoraj, kilka fragmentów z koncertu. 



 









9 komentarzy:

  1. Na każdym kroku i w każdej dziedzinie ,,ułatwiają nam życie ,,...
    Super impreza za Wami, miło tak się odstresować i zrelaksować:)
    Ściskam, Agness:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już nie napiszę czego życzę twórcom tego całego ksefu. Impreza faktycznie była udana.Buziaki!

      Usuń
  2. Ale co poznałaś, to Twoje!👍🏻👏👏👏
    Świetny koncert! I widać, że ludzie się bawią.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niby tak, ale straciłam mnóstwo czasu . Koncert był super, ludzie szaleli po prostu. 😀😀

      Usuń
  3. Takie koncerty mają swój niepowtarzalny klimat. A ksef ... Już wiesz więc będzie z górki. Buziaki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda , zwłaszcza takie w plenerze, chociaż mi potem w krzyżu trzeszczało, ale było warto .Z tym ksefem miało być łatwiej... kluczowe jest to "miało" Buziaki!

      Usuń
  4. Ja aktualnie na bezrobociu, więc mam przymusowy urlop.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przykro mi, życzę żebyś szybko znalazła dobrą pracę. 😀

      Usuń